MediaNews: Cube i Wielka Wystawa DinozaurówMediaNews to po prostu informacje prasowe wydawnictw, które starają się wydać nowe tytuły lub informują przyszłych graczy o zbliżającej się premierze. Wszelkie informacje, linki i ogłoszenia zawarte w notkach będą pochodzić od wydawców. Zapraszam!

24 maja rusza kampania crowdfundingowa gry Wielka Wystawa Dinozaurów (polska wersja The Great Dinosaur Rush) na portalu wspieram.to. Jest to rodzinna, strategiczna gra planszowa luźno nawiązująca do wydarzeń z okresu "Wojny o Kości", kiedy to dwóch amerykańskich paleontologów zaciekle rywalizowało ze sobą w odkrywaniu skamielin.

Po udanej kampanii w Stanach Zjednoczonych dzięki wydawnictwu CUBE Factory of Ideas na polskie wspieram.to trafia Wielka Wystawa Dinozaurów. Jest to cudowna, lekka, ale głęboka gra strategiczna dla całej rodziny. Nawiązuje ona luźno do fascynujących wydarzeń z końca XIX wieku znanych pod nazwą "Wojna o Kości", kiedy to paleontolodzy nie cofali się przed niczym, by prześcignąć swych rywali w odkryciach wielkich gadów.W grze wcielicie się w paleontologów prowadzących wykopaliska, rywalizujacych o najcenniejsze skamieliny, publikujących efekty swych działań. Ale co najważniejsze - będziecie rekonstruować szkielety dinozaurów, by wystawiać je w muzeum. Możecie przy tym bazować na prawdziwych gadach, ale nic nie szkodzi na przeszkodzie, żeby puścić wodze fantazji i pokazać światu okazy o jakich nikomu się nie śniło.

Ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone - możecie kraść znaleziska rywali, zastawiać na nich zasadzki czy używać niszczycielskiego dynamitu, by dotrzeć do cenniejszych skamielin. Musicie jednak uważać, by nie przesadzić z brudnymi zagrywkami, bo jeśli wyjdą na jaw, wasza reputacja legnie w gruzach niezależnie od wielkości waszych okryć.Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą uda nam się wydać tę wyjątkową grę i już niedługo wszyscy będziemy mogli przystąpić do wykopalisk! Pamiętajcie: 24 maja – to dzień rozpoczęcia kampanii.


Informacja prasowa wydawnictwa
Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

0 komentarze:

Prześlij komentarz