[UNBOXING] Zombie Terror

Zombie to ostatnio dość często eksploatowany temat wśród planszówek. Kolejne wydawnictwa decydują się na sprzedaż gry osadzonej w tym klimacie i ciężko na polskim rynku znaleźć firmę zajmującą się planszówkami, która nie miałaby w swojej ofercie tego typu produktu. Do tego grona właśnie dołączyło kolejne wydawnictwo - krakowska Galakta, która zdecydowała się wydać grę Janka Jewuły i Łukasza Zębika Zombie Terror. Co skrywa pudełko? Zapraszam na recenzję!


Niestandardowej wielkości prostokątne pudełko.


Dość topornie napisana instrukcja, do tej pory mam kilka pytań dotyczących rozgrywki.


Dwustronna plansza - poniższe zdjęcie przedstawia jedną ze stron, do gry w podstawowy wariant gry. Druga strona pozbawiona jest jakichkolwiek przeszkód, tak by gracze mogli sami je ustawiać i tworzyć kolejne scenariusze, fajna sprawa.


Wyżej wspomniane przeszkody, karta pomocy dla graczy oraz startowe naboje i jeszcze więcej tektury :)


Naklejki na znaczniki ludzi oraz zombie, plastikowe przedmioty startowe oraz karty, które podczas rozgrywki wniosą trochę chaosu lub pomogą przeżyć.


I na koniec trochę promocji, czyli przypinka, ulotka oraz podstawka pod kubek. Widać, że Galakta postawiła na konkretną promocję gry, ale i chce zachęcić kolejnych graczy do tworzenia własnych scenariuszy. Szczerze mówiąc, Zombie Terror jest dobrą grą, z której można tworzyć gry turniejowe. Recenzja już wkrótce!


Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

0 komentarze:

Prześlij komentarz