Gram Bez Prądu patronem gry Labyrinth: Paths of Destiny!


Dokładnie 15 dni zostało do zakończenia kampanii wrocławskiego wydawnictwa Let's Play, która ma na celu ufundowanie III edycji gry, która zdobyła tytuł Gry roku 2012: Wyróżnienie Graczy. Mowa oczywiście o znanej produkcji Labyrinth: Paths of Destiny. Miło mi poinformować, że Gram bez prądu patronuje tej akcji i wspiera ją z całych sił. Czego można spodziewać się po III już edycji gry i jakie zaszły zmiany? Zapraszam do lektury posta informującego.

Po 15 dniach akcji udało uzbierać się niemal 15 000 złotych, co stanowi trzykrotność sumy, która była potrzebna by ufundować grę! Co dostaną gracze za wsparcie projektu? Każdy otrzyma e-book Sekretne Strategie Gry, dodatek do gry Magic of the Ancients, dzięki czemu postacie będą mogły rzucać czary. 


Co jeszcze? Dzięki Waszym wsparciom istnieje możliwość zakupu drugiego dodatku do Labyrinth: Scarabs. Dodatek wprowadza do gry Skarabeusze - pierwsze potwory w grze, które jednym ułatwią, innym utrudnią rozgrywkę. Tak czy siak, trzeba będzie trochę pokminić :) Na planszy pojawi się 6 Skarabeuszy, które budzą się dopiero, gdy 3 skrzynie z przedmiotami na planszy staną się puste. Skarabeuszami, podobnie, jak Golemem poruszają gracze, jednak na trochę innych zasadach. Te przemiłe stworzonka przy spotkaniu z graczem zmuszają go do testu. Jeśli test będzie nie udany, stworzenie przyczepia się do naszej postaci.

Na sam koniec zostawiam totalną nowość, czyli figurki z pleksi! Zamiast kartonowych, które szybko mogą się zniszczyć, każdy może zakupić specjalne, profilowane figurki. Należy zaznaczyć, że wizerunek postaci nie jest naklejony, a wydrukowany, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się grą jeszcze dłużej.
Czym III edycja różni się od II edycji?
  • ulepszona mechanika gry (poprawione kilka błędów)
  • poprawione zdolności postaci (lepszy balans)
  • czytelniejsza tabela przedmiotów zamiast kart
  • lekko pomniejszone kafelki (gra zmieści się na większości standardowych stołów)
  • mniejsze pudełko (teraz grę zmieścisz choćby w plecaku)
  • solidny dział FAQ na stronie www (będzie dostępny wraz z premierą gry)
Do końca kampanii pozostało 14 dni - czuję, że jeszcze niejeden cel zostanie odblokowany, a wszyscy wspierający będą mogli cieszyć się pudełkiem z grą wypakowanym po brzegi. Na koniec, nie pozostaje mi nic innego, jak zachęcić Was do wsparcia tego projektu. Labyrinth: Paths of Destiny to szybka rozgrywka, przejrzyste zasady i dużo zabawy. Warto!

Link do akcji: http://wspieram.to/labyrinth
Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

0 komentarze:

Prześlij komentarz