"Pad czy Pionek?" Cykliczne imprezy, z grami planszowymi w Krakowie pod patronatem Gram bez prądu!


Pad, czy pionek - co wybierasz? 

Nie tylko informujemy Was o ciekawych inicjatywach dla graczy na terenie Krakowa ale i sami je organizujemy lub jesteśmy współorganizatorami! Sam możesz wybrać, co Cię bardziej interesuje - spotkanie ze znajomymi przy dobrej planszówce, czy przy konsoli? 


W Krakowie jest już coraz więcej miejscówek, gdzie razem ze znajomymi możecie się umówić na partyjkę w fifę, lub pojedynek w mortal kombat. Regularnie współpracujemy z Klubem Nawojka oraz Kawiarną Piast, naszymi partnerami są również Dragonus oraz Game Over. Dostrzegamy w Krakowie coraz więcej tego typu inicjatyw i bardzo chętnie o nich informujemy. 


Wiesz o jakimś wydarzeniu? Organizujesz coś? Podeślij nam - chętnie udostępnimy! Planszówki, xbox, a może karaoke połączone z partyjką Jungle Speeda? Zapraszamy do udziału w wydarzeniach, które promujemy ale i również tych, które ORGANIZUJEMY. 

Specjalnie dla Was co środę będziemy organizować spotkania z grami. Do wyboru macie Sing & play party w Kawiarni Piast - imprezę towarzyską będącą połączeniem planszówek i karaoke oraz Nocne Granie w Klubie Nawojka, czyli wieczór, podczas którego możecie na luzie i bez skrępowania pograć sobie nie tylko w planszówki ale i najlepsze tytuły na konsoli! :) Zachęcamy do śledzenia na bieżąco naszego kalendarium oraz szukania pierwszych plakatów na mieście :) 

Informacja prasowa


Gram bez prądu, jako krakowski blog planszówkowy z przyjemnością objął patronatem medialnym te cykliczne imprezy. Zapraszam wszystkich z Krakowa, może spotkamy się przy planszówkowym stole? Pierwsza impreza już 21.09.2016 !  :)

Więcej informacji na facebooku:

https://www.facebook.com/PadCzyPionek

https://www.facebook.com/events/1144629868965106/

https://www.facebook.com/events/322192204793200/
Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

0 komentarze:

Prześlij komentarz