Konkurs z okazji pierwszych urodzin bloga!

 Pomysł na bloga zrodził się ponad rok temu. Przedtem prowadziłem inny blog, jednak kilka czynników wpłynęło na decyzję o jej zamknięciu. W tamtym czasie wciągałem się coraz bardziej w gry planszowe, ogrywałem coraz to bardziej skomplikowane tytuły, widziałem ich zalety i wady. Decyzja o pisaniu na temat planszówek była spontaniczna i w gruncie rzeczy nielogiczna - przecież nikt tego nie będzie czytał, to nagrania video cieszą się większą popularnością. Polska scena recenzentów gier planszowych ma się dobrze i posiada kilka znaczących postaci. Jednak nie o to mi chodziło.  Lubię pisać, po prostu. Lubię zmieniać wygląd bloga, udoskonalać go, wprowadzać różne zmiany, kombinować, to daje mi frajdę. Jeśli połączymy to z graniem w gry planszowe, spędzaniem czasu ze znajomymi, słuchaniu ich porad, wszystkich wad i zalet, jakie oni zauważyli to powstanie coś, co chciałbym robić jeszcze przez długi czas. I tak, 23 października 2015 roku opublikowałem pierwszy post. Jeśli znajdzie się kilka osób, które tutaj zajrzą, przeczytają, skomentują, ja będę to dla nich robił. W ramach podziękowań za ten rok, wraz z trzema wydawnictwami chciałbym zaprosić Was do udziału w konkursie.  Zadanie konkursowe  Z kim chciałbyś zagrać w grę planszową?  Na pewno jest ktoś, z kim chciałbym zagrać partyjkę w.. no właśnie, w co? Czy Twój wymarzony przeciwnik zasiadłby do wybranej przez Ciebie gry? Gdzie byście zagrali? W pubie, lotnisku, bezludnej wyspie, a może sali tronowej? Spośród wszystkich odpowiedzi, które będą miały dobre uzasadnienie wybiorę dwie, które zdobędą ekstra nagrody!  1 miejsce  Laureat ma możliwość wyboru jednej z dwóch gier: Capital (Granna) lub Labyrinth: Paths of Destiny III Edycja (Let's Play) Pozostałe nagrody: Gra pomyłek (Trefl), Dolores, Sherlock (Granna)  2 miejsce  Capital (Granna) lub Labyrinth: Paths of Destiny III Edycja (Let's Play) - zależy od wyboru Laureata I Miejsca Pozostałe nagrody: Sherlock i Dolores (Granna)  Konkurs trwa od 24.10.2016 do 20.11.2016 do godziny 23:59. Wszystkie odpowiedzi proszę kierować na poniższy adres mailowy, z dopiskiem Urodziny :) Regulamin znajdziecie tutaj (KLIK)  konkursgbp@gmail.com

Pomysł na bloga zrodził się ponad rok temu. Przedtem prowadziłem inny blog, jednak kilka czynników wpłynęło na decyzję o jej zamknięciu. W tamtym czasie wciągałem się coraz bardziej w gry planszowe, ogrywałem coraz to bardziej skomplikowane tytuły, widziałem ich zalety i wady. Decyzja o pisaniu na temat planszówek była spontaniczna i w gruncie rzeczy nielogiczna - przecież nikt tego nie będzie czytał, to nagrania video cieszą się większą popularnością, itp. Polska scena recenzentów gier planszowych ma się dobrze i posiada kilka znaczących postaci. Jednak nie o to mi chodziło.


Lubię pisać, po prostu. Lubię zmieniać wygląd bloga, udoskonalać go, wprowadzać różne zmiany, kombinować, to daje mi frajdę. Jeśli połączymy to z graniem w gry planszowe, spędzaniem czasu ze znajomymi, słuchaniu ich porad, wszystkich wad i zalet, jakie oni zauważyli to powstanie coś, co chciałbym robić jeszcze przez długi czas. I tak, 23 października 2015 roku opublikowałem pierwszy post. Jeśli znajdzie się kilka osób, które tutaj zajrzą, przeczytają, skomentują, ja będę to dla nich robił. W ramach podziękowań za ten rok, wraz z trzema wydawnictwami chciałbym zaprosić Was do udziału w konkursie.

Zadanie konkursowe

Z kim chciałbyś zagrać w grę planszową?

Na pewno jest ktoś, z kim chciałbym zagrać partyjkę w.. no właśnie, w co? Czy Twój wymarzony przeciwnik zasiadłby do wybranej przez Ciebie gry? Gdzie byście zagrali? W pubie, lotnisku, bezludnej wyspie, a może sali tronowej? Spośród wszystkich odpowiedzi, które będą miały dobre uzasadnienie wybiorę dwie, które zdobędą ekstra nagrody!

1 miejsce

Laureat ma możliwość wyboru jednej z dwóch gier: Capital (Granna) lub Labyrinth: Paths of Destiny III Edycja (Let's Play)
Pozostałe nagrody: Gra pomyłek (Trefl), Dolores, Sherlock (Granna)

2 miejsce

Capital (Granna) lub Labyrinth: Paths of Destiny III Edycja (Let's Play) - zależy od wyboru Laureata I Miejsca
Pozostałe nagrody: Sherlock i Dolores (Granna)

Konkurs trwa od 24.10.2016 do 20.11.2016 do godziny 23:59. Wszystkie odpowiedzi proszę kierować na poniższy adres mailowy, z dopiskiem Urodziny :) Regulamin znajdziecie tutaj (KLIK)

konkursgbp@gmail.com

Nagrody:

 
Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

0 komentarze:

Prześlij komentarz