Nowe wydawnictwo na polskiej scenie gier planszowych!

TOP Kitchen kończy kampanię na Wspieram.to z wielkim przytupem. Nietypowy klimat gotowania, czy to może się udać?Patrząc na samo pudełko z grą, ślinka cieknie :)

Po zebraniu 33 221 PLN - kampania jeszcze trwa! - gra nie tylko zostanie wydana, ale i do naszego planszówkowego świata zawita nowe wydawnictwo! Mowa o Quantum Games, z siedzibą w Łodzi.

W związku z osiągnięciem głównego celu kampanii na wspieram.to gry planszowej TOP Kitchen, zakładamy wydawnictwo gier planszowych - przesyłamy więc państwu krótką informację prasową w tym temacie:

Na polskim rynku gier bez prądu zadebiutuje wkrótce nowe wydawnictwo gier planszowych - Quantum Games. Powstało ono w wyniku sukcesu kampanii na wspieram.to gry kulinarnej TOP Kitchen i na ten moment będzie zajmować się głównie tym tytułem. Wydawnictwo z siedzibą w Łodzi zapowiada, że posiada w zanadrzu kolejne interesujące projekty, które z biegiem czasu będzie nam prezentować. 
Tymczasem wszystkim tym, którzy do tej pory jeszcze nie wsparli TOP Kitchen, gorąco zachęcam odwiedzić stronę kampanii, klikając TUTAJ. Został tylko jeden dzień!
Informacja prasowa wydawnictwa
Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

0 komentarze:

Prześlij komentarz