Bruno Cathala Day by PowerMilk!


Rafał z bloga Okiem PowerMilka postanowił uczcić urodziny swojego ulubionego autora gier planszowego Bruna Cathali, tworząc i zachęcając do udziału wszystkich graczy w Bruno Cathala Day. O co w tym chodzi? Wszelkie informacje znajdziecie poniżej.

Bruno Cathala to ceniony i uwielbiany przez wielu autor gier planszowych, dlatego warto propagować jego twórczość. Chciałbym, aby w dniu urodzin Bruna Cathali, czyli 22 listopada, gracze z całego świata cieszyli się, grając właśnie w jego planszówki. I to głównie z tego względu organizuję akcję Bruno Cathala Day. Poza wspólną zabawą, w Internecie będzie „szalał” odpowiedni hashtag: #BrunoCathalaDay. Chciałbym, aby planszówkowicze umieszczali na swoich kanałach społecznościowych zdjęcia z tym hashtagiem, przy okazji pokazując, jaką radość dają gry tego autora.Akcji towarzyszyć będzie konkurs fotograficzny pt. Mój ci on. Cathala w obiektywie.

Szczegóły konkursu będą dostępne niedługo na stronie Okiem PowerMilka.

Przygotowania i postępy akcji będzie można obserwować na stronie internetowej Okiem PowerMilka oraz na profilu Facebooku.

Zapraszam do wspólnej zabawy!
Informacja prasowa bloga Okiem PowerMilka
Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

0 komentarze:

Prześlij komentarz