Już dziś rusza kampania crowdfundingowa Wież Magów!


W dobie kolejnych kampanii crowdfundingowych niemal zapomniałem czym one w istocie są, albo być powinny. W tego typu działaniu nie chodzi o reklamowanie gier planszowych stworzonych przez zagranicznych autorów, wydanych za granicą i zbiórkę wydania w języku polskim. To nasi, polscy pasjonaci gier, powinni ruszać z takimi projektami, informować nas o swoich pomysłach, zachęcać do wsparcia. Na szczęście takie przypadki jeszcze się zdarzają! Tym razem jest to gra Wieże Magów Jarosława Bilińskiego, założyciela wydawnictwa Imagine Realm. Zbiórka na portalu wspieram.to rozpoczyna się dzisiaj o 12 i serdecznie zapraszam Was po więcej szczegółów w dalszej części posta i wsparcie projektu. 


Imagine Realm, nowe wydawnictwo z Opola, zbiera w akcji wspieram.to na Wieże Magów, grę planszową dla całej rodziny polegającą na budowaniu wież i rzucaniu magicznych zaklęć na wieże przeciwników Kampania startuje 10 listopada i potrwa trzydzieści dni. Gracze mogą dokonać wsparcia i nabyć grę w ciekawych opcjach cenowych, w tym przez pierwsze trzy dni akcji jako tzw. early birds w jeszcze lepszej ofercie.

Głównym celem kampanii organizowanej przez Imagine Realm za pomocą portalu wspieram.to jest pozyskanie wsparcia finansowego do realizacji projektu, wydania gry planszowej Wieże Magów, której premiera jest przewidziana na luty 2017.

Wieże Magów zostały dobrze odebrane przez recenzentów i grupy testujące, a także – co najważniejsze – przez grupę docelową, czyli całe rodziny. Wydawnictwo, realizując wydanie pierwszej gry, stawia na nowe i ciekawe rozwiązania i zapewnia, że powyższy tytuł jest świeży i wart uwagi, zachęcając jednocześnie graczy do wzięcia udziału w kampanii wspierającej!

Kampanię możecie odwiedzić pod adresem: http://www.wspieram.to/WiezeMagow


Informacja prasowa wydawnictwa

Jeszcze raz zachęcam Was do zapoznania się z projektem, a gdybyście się wahali czy wesprzeć wydanie gry Jarka, zachęcam do lektury mojej recenzji prototypu - KLIK
Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

0 komentarze:

Prześlij komentarz