Konkurs mikołajkowy!Mikołajki tuż tuż! Jeśli chcielibyście sprawić sobie naprawdę fajny prezent w postaci gier planszowych, mam dla Was fantastyczną propozycję! Wraz z wydawnictwami Trefl oraz Let's Play organizujemy konkurs, w którym do wygrania są ich pachnące farbą drukarską nowości. Więcej szczegółów znajdziecie poniżej!


Długo myślałem nad zadaniem konkursowym, chciałem zmusić Was do myślenia, jednak wolałem odstąpić od wszelkich prac graficznych, zdjęć, plików muzycznych itp. Pytanie jest proste i mam nadzieję, na tak wielki odzew jak w przypadku konkursu rocznicowego :)

Zadanie konkursowe

W jaką grę chciałbyś zagrać ze Świętym Mikołajem i dlaczego?

Tym razem zwycięzca może być tylko jeden! Jednak, gdyby zdarzyłaby się taka sytuacja jak w poprzednim konkursie, że nie potrafię nagrodzić tylko jednej osoby, wtedy kogoś wyróżnię i nagrodzę upominkiem :) Powodzenia!

Nagrody:

Egzemplarz gry Legends of Labyrinth (Let's Play) oraz limitowana edycja kart świątecznych w stylowym, eleganckim opakowaniu (Trefl)

Konkurs trwa od 27.11.2016 do 04.12.2016 do godziny 23:59. Wszystkie odpowiedzi proszę kierować na poniższy adres mailowy, w tytule wpisując Mikołajki :) Ogłoszenie wyników w samo południe, w Mikołajki! Regulamin znajdziecie tutaj (KLIK)


konkursgbp@gmail.com

Nagrody:
Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

0 komentarze:

Prześlij komentarz