Konkurs Sylwestrowy!Już dzisiaj będziemy świętować zakończenie 2016 roku i przywitamy nowy. Mamy dużo planów, marzeń, nadziei, które będziemy starać się realizować. Żeby umilić Wam jeszcze bardziej ten czas wraz z wydawnictwem Granna zorganizowaliśmy mały konkurs, w którym do wygrania będzie równie mała, ale bardzo wciągająca i regrywalna gra. Zapraszam!

Skull, bo właśnie ta gra jest do wygrania w konkursie, nawiązuje do tradycji blefu i manipulowania przeciwnikami. Trzeba umieć zachować zimną krew, kłamać prosto w oczy i działać według swojej strategii. Niesamowite grafiki, które możemy znaleźć na żetonach nawiązują do tatuaży gangów motocyklowych i właśnie z tym tematem jest związane zadanie konkursowe.

Odpowiedz na pytanie:

Jeśli miałbyś założyć swój własny gang motocyklowy, jakbyś go nazwał, nawiązując do gier planszowych?

Zwycięzcami zostaną dwie osoby, każda otrzyma po jednym, nowym, pachnącym farbą drukarską egzemplarzu gry Skull od wydawnictwa Granna

Konkurs trwa od 31.12.2016 do 07.01.2017, do godziny 23:59. Ogłoszenie wyników 3 dni po zakończeniu konkursu. Wszystkie pomysły proszę kierować na poniższy adres mailowy w tytule wiadomości wpisując SKULL. Regulamin znajdziecie TUTAJ. Powodzenia!

konkursgbp@gmail.com

Nagroda:


Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

0 komentarze:

Prześlij komentarz