Druga edycja Planszówkowej Bochni!Na co dzień mieszkam w Krakowie, tutaj studiuję i pracuję, jednak urodziłem się w Bochni i często tam wracam, choćby by spotkać się z kumplami i pograć w gry planszowe. W Bochni nie ma żadnego lokalu z planszówkami, do tej pory nie było żadnego wydarzenia związanego z nimi. Aż do teraz. Mam przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na drugie spotkanie fanów gier planszowych, ale nie tylko! Po więcej szczegółów zapraszam do dalszej części posta.


"Drogi miłośniku gier planszowych / karcianych / bitewnych... :) 

Masz fajną planszówkę ale nie masz z kim w nią pograć? Chciałbyś poznać innych miłośników gier planszowych? Marzysz o pograniu w gry, które dotychczas widziałeś tylko na witrynach sklepów? Świetnie trafiłeś! :) Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie miłośników gier planszowych w Bochni!

Pierwsza Planszowkowa Bochnia była ekstra! Chcecie więcej? No to macie. Drugie spotkanie to jeszcze więcej gier, miejsca, dłuższe granie i turnieje!:) 

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników gier planszowych i karcianych juz 4 marca (sobota) na godzinę 13 do Miejskiego Domu Kultury w Bochni na wielkie granie i świetną zabawę!:)

Spotkanie to odbędzie się przy ogromnym wsparciu jak zawsze rewelacyjnej fundacji Aspiranci z Tarnowa jak również dzięki sponsorom w postaci firm: Rebel, Portal Games i 2 Pionki, BookBook oraz Albi.

Zagracie? - Bo my napewno! :)
Nieważne ile masz lat i w jakie gry planszowe grasz, ważna jest TWOJA obecność, zapraszamy także rodziców z pociechami, to niepowtarzalna okazja do miłego spędzenia czasu we wspólnym gronie!:) 

Ps. Przynoszenie własnych gier planszowych MILE WIDZIANE! :)"

Informacja prasowa wydarzenia


W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam!
Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

0 komentarze:

Prześlij komentarz