Planszówki zawitały do Bochni!Na co dzień mieszkam w Krakowie, tutaj studiuję i pracuję, jednak urodziłem się w Bochni i często tam wracam, choćby by spotkać się z kumplami i pograć w gry planszowe. W Bochni nie ma żadnego lokalu z planszówkami, do tej pory nie było żadnego wydarzenia związanego z nimi. Aż do teraz. Mam przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na pierwsze spotkanie fanów gier planszowych, ale nie tylko! Po więcej szczegółów zapraszam do dalszej części posta."Drogi miłośniku gier planszowych / karcianych / bitewnych... :) 

Masz fajną planszówkę ale nie masz z kim w nią pograć? Chciałbyś poznać innych miłośników gier planszowych? Marzysz o pograniu w gry, które dotychczas widziałeś tylko na witrynach sklepów? A może chcesz po prostu spędzić fajnie czas w czasie weekendu i ferii? Świetnie trafiłeś! :) Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie miłośników gier planszowych w Bochni! W planach: 

- prezentacje wybranych gier planszowych!
- możliwość bezpłatnego pogrania w jedną z kilkudziesięciu planszówek!
- Turniej gry "Zapraszamy do Podziemi" "Super Farmer" i " Gobblety"! (Nie znasz reguł? Nauczymy!:)

Nieważne ile masz lat i w jakie gry planszowe grasz, ważna jest TWOJA obecność, zapraszamy także rodziców z pociechami, to niepowtarzalna okazja do miłego spędzenia czasu we wspólnym gronie!:) 
Serdecznie zapraszamy w imieniu księgarni BookBook w Bochni oraz Miejskiego Domu Kultury w Bochni.

Ps. Przynoszenie własnych gier planszowych MILE WIDZIANE! :)"

Informacja prasowa wydarzenia


W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam!


Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

0 komentarze:

Prześlij komentarz