Planszówkowy Wtorek w Zielono Mi! Patronat medialny GBPJeśli nie wiecie co zrobić ze swoim wolnym czasem w dwa ostatnie wtorki marca, serdecznie zapraszam Was na Planszówkowy Wtorek w "Zielono Mi", spotkanie pod patronatem medialnym Gram bez prądu.

"PLANSZÓWKOWY WTOREK W „ZIELONO MI” 

21.03.2017 oraz 28.03.2017 Zielono Mi, ul. Królowej Jadwigi 4 (tuż obok pętli Salwator) 

Start: 19:00, wstęp: wolny! 

Wraz z początkiem wiosny zapraszamy do wspólnej gry w nowym miejscu! Zielono mi to lokalna kulturalna knajpka na rogu, przy samej pętli Salwator, na ul. Królowej Jadwigi 4. W tym sympatycznym i klimatycznym lokalu serwowane są pyszne, czeskie piwa, a jeśli ktoś zgłodnieje, na pewno nie pogardzi bogatą ofertą domowych przekąsek. Dodatkowo, dzięki współpracy z Pad, czy Pionek oraz firmą Dragonus, w prawie każdy wtorek będą gościć tutaj wasze ulubione PLANSZÓWKI! 


Wpadnijcie ekipą, lub w mniejszym gronie – na pewno poznacie ciekawe osoby, do których warto dołączyć. Jeśli czegoś nie znacie, chętnie wytłumaczymy Wam zasady gry! Czekamy również na Wasze sugestie odnośnie tego, w co chcielibyście pograć. Macie na oku jakiś tytuł, ale nigdy nie mieliście okazji w niego zagrać? Piszcie śmiało, a my pożyczymy go dla Was! 

UWAGA: Dla najbardziej aktywnych uczestników przygotowaliśmy atrakcyjne konkursy – bądźcie czujni i dodawajcie znajomych do wydarzenia!


A my zapraszamy już 21 marca, od godziny 19:00, do Zielono Mi (ul. Królowej Jadwigi 4)!

Wstęp: wolny!

PARTNERZY PROJEKTU:

Dragonus - sklep z grami planszowymi i wypożyczalnia gier

Enigma Rescue - Escape Room

Shop Gracz - Pl. Bohaterów Getta
PATRONI MEDIALNI:

Informacja prasowa organizatora
Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

0 komentarze:

Prześlij komentarz