Wieże Magów - WRAŻENIAPod koniec lutego otrzymałem swoją paczkę Wież Magów, których autorem jest Jarosław Biliński, jednocześnie założyciel wydawnictwa Imagine Realm. Zbiórka zakończyła się sukcesem Wież Magów, a zgodnie z obietnicą, gra została wysłana do wspierających pod koniec lutego. Jeśli chcecie sprawdzić jak prezentuje się ta ciekawa gra, zapraszam :)


Moją recenzję prototypu możecie przeczytać TUTAJ. Jak widać na poniższych zdjęciach, to co najważniejsze, czyli drewniane elementy prezentują się o wiele lepiej! Ich układanie to sama przyjemność. Całość prezentuje się naprawdę wyśmienicie - można poczuć się jak prawdziwy mag. Znalazłem dwa mankamenty tego wydania - główna instrukcja jest zbyt duża, przez co nie mieści się w pudełku - lepiej od razu ją złożyć. Kafle sekcji od strony rewersu ciut straszą szarością - jednak podczas gry nie jest zbyt widoczne. 


Muszę podkreślić, że autor gry stanął na wysokości zadania - zbiórka zakończyła się sukcesem, gry zostały wysłane bez ani jednego dnia zwłoki, czysty profesjonalizm! Na szczęście nie jest to ostatnia gra jaka pojawi się pod szyldem Imagine Realm. Na fanpage'u [KLIK] wydawnictwa możemy poczytać o najnowszej produkcji, czyli niezwykle interesującym Wyścigu Odkrywców, na którego już teraz ostrzę sobie zęby! Polecam Wam sprawdzić co słychać w wydawnictwie i śledzić ich poczynania - na pewno o nich jeszcze usłyszcie.


Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

0 komentarze:

Prześlij komentarz