Wielka Ucieczka - UNBOXINGWydawnictwo Nasza Księgarnia nie zwalnia tempa i po raz kolejny zaskakuje. Tym razem postanowiło wydać przebój sprzed lat, czyli Cartagenę. Kilka modyfikacji, ulepszona mechanika, zmiana grafik i tak oto powstała Wielka Ucieczka. Zapraszam na unboxing!

Pierwszy kontakt

Grafika na okładce jest wprost genialna! Od samego początku Wielka Ucieczka nastraja przyszłych graczy na epicką przygodę i masę zabawy.


Wrażenia

Po otworzeniu pudełka trafiamy na krótką lecz treściwą instrukcję. W przystępny i zrozumiały sposób streszcza wszystkie reguły podstawowe oraz dodatkowe warianty, które gracze mogą wprowadzić po zapoznaniu się z mechaniką gry. Niezwykłe miłe było przeczytanie informacji o dołączeniu materiałowego worka, do którego możemy spakować ulubioną grę oraz o dodatkowej karcie megamocy, Nasza Księgarnio, robisz to dobrze!Wszystkie komponenty prezentują się naprawdę dobrze. Mamy 30 pionków piratów po sześć dla każdego gracza, żetony skrzyni, graczy, karty oraz kafle, z których będziemy układać trasę ucieczki. Całość lekko poniewiera się po pudełku za sprawą braku wypraski, jednak z drugiej strony pudełko z Wielką Ucieczką nie jest wypełnione w większości powietrzem.
Wielka Ucieczka to w zamyśle tytuł dla rodzin, stąd wiele kolorów na planszy, ale i poza nią. Kolory meepli odróżniają się, kafle są przejrzyste, nie ma problemu z ułożeniem trasy ucieczki. Całość prezentuje się niezwykle interesująco!Wielka Ucieczka zapowiada się niezwykle smakowicie! Proste zasady, duża regrywalność oraz solidne wykonanie zwiastują naprawdę solidny tytuł, przy którym wszyscy będą się dobrze bawić. Recenzja już wkrótce!

Plusy:

- dobre wykonanie
- sprawia wrażenie gry rodzinnej jak i do pogrania ze znajomymi
- dodatkowy płócienny worek
- dodatki od Naszej Księgarni

Minusy:

- brak


Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

0 komentarze:

Prześlij komentarz