Czerwcowy konkurs z Sharp Games!Polska edycja hitu zeszłorocznych targów w Essen już wkrótce w sklepach! Wydawnictwo Sharp Games, które odpowiada za wydanie gry Ulm w Polsce właśnie zdradziło, że lada chwila ich nowy tytuł powinien pojawić się na sklepowych półkach. Z tej właśnie okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest oczywiście świeżutki, pachnący nowością egzemplarz gry Ulm!


Moją recenzję tego tytułu możecie przeczytać tutaj [KLIK], a więcej fotek znajdziecie w unboxingu [KLIK] - całość prezentuje się naprawdę niesamowicie, a wisienka na torcie, czyli składana katedra robi naprawdę duże wrażenie. Ulm to arcyciekawe euro z interesującą mechaniką przesuwania żetonów w wyznaczonym polu. Mój anglojęzyczny egzemplarz już się trochę zużył - gra często wraca na nasz stół. 

Gram bez prądu to patron medialny gry, stąd dzięki uprzejmości Sharp Games mam dla Was jeden egzemplarz, który jest do wygrania w poniższym konkursie. Zadanie jest proste - musicie, w jak najlepszy, najbardziej atrakcyjny i kreatywny sposób opisać swój jeden dzień w średniowiecznym mieście. Co Was tam spotka? Będziecie zmuszeni do kradzieży kilku srebrników? Poznacie legendarnego rycerza? Wdrapiecie się na szczyt najwyższej wieży i będziecie podziwiać widok całego miasta? A może wejdziecie do wielkiej katedry, symbolu miasta i będziecie kontemplować jej monumentalny styl? Wszystko zależy od Was i Waszej wyobraźni. Najlepsza praca zostanie wyróżniona egzemplarzem polskiej wersji gry Ulm!

Poniżej znajdziecie wszystkie niezbędne informacje:

Zadanie konkursowe:

W jak najbardziej kreatywny i atrakcyjny sposób opisz swój jeden dzień w średniowiecznym mieście.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres

konkursgbp@gmail.com

Czas trwania konkursu: 03.06.2017r. - 24.06.2017r.

Zwycięzcę ogłoszę maksymalnie trzy dni po zakończeniu konkursu. Proszę o dopisek w temacie maila "ULM". Regulamin konkursu znajdziecie pod tym adresem [KLIK]

Powodzenia!

Nagroda:


Sponsor:Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

0 komentarze:

Prześlij komentarz