Ulm po polsku - WRAŻENIA!Hit zeszłorocznych targów Essen wreszcie w języku polskim. Dzięki wydawnictwu Sharp Games gracze w naszym kraju mogą cieszyć w pełni spolszczoną wersją gry Ulm!Swój egzemplarz właśnie otrzymałem i postanowiłem zrobić parę fotek, by przekonać wszystkich niedowiarków, że nawet początkujące wydawnictwo jest w stanie zrobić kawał naprawdę dobrej roboty.

Szczegółowy unboxing wielojęzycznej wersji możecie znaleźć tutaj [KLIK]. To co robiło największe wrażenie, czyli składana katedra 3D również w polskim wydaniu Ulm prezentuje się znakomicie. Żetony są grube i dobrze leżą w dłoni. Po szybkim przepatrzeniu kart nie znalazłem żadnych błędów czy niejasności względem oryginału. Również instrukcja oraz księga miasta Ulm nie zmieniły swojego wyglądu i nadal mamy dwie książeczki z zasadami. Miłym gestem ze strony wydawcy jest krótki opis wszystkich żetonów oraz akcji umieszczony na osobnej tekturce - to na pewno pomoże przy pierwszej rozgrywce.

Jest naprawdę bardzo dobrze - w stosunku do oryginalnego wydania nie zmieniło się za wiele. Ulm to porządnie wydana gra, która będzie cieszyć przez wiele rozgrywek - na pierwszy rzut oka widać, że wydawca zadbał o swój produkt, dzięki czemu jest pozbawiony błędów edytorskich czy graficznych. A czy Ty masz już swój egzemplarz Ulm?0 komentarze:

Prześlij komentarz