Czy w Tomb Raider Anniversary da się grać bez znajomości języka obcego?

Dla wielu osób seria gier Tomb Raider to prawdziwy kult. Niewiele postaci ze świata gier może równać się popularnością z Larą Croft. Nie każdy z graczy miał szansę grać w pierwsze tytuły z tej serii w momencie ich wydania. Stąd też trudno się dziwić, że po latach wydawca postanowił odświeżyć i przypomnieć początki tej gry. Tak też narodził się Tomb Raider Anniversary, która okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Produkt ten miał za zadanie stać się przyjemnym powrotem do przeszłości, a okazał się jednym z lepszych odsłoną cyklu. Gra może pochwalić się grywalnością znaną z pierwszej części, a do tego ma ona współczesną mechanikę.

Niewielki minus gry

Minusem wspomnianej gry jest to, że nie posiada ona polskiej wersji językowej. Tym samym każdy, kto nie zna języka angielskiego lub innego dostępnego w grze, co może nieco popsuć frajdę z grania. Dlatego też warto poszukać stworzonego w sieci spolszczenia lub samodzielnie je przygotować. Dzięki temu wszelkie dialogi i inne treści obecne w grze będą zrozumiałe dla wszystkich.

Jak stworzyć Tomb Raider Anniversary spolszczenie do wybranej gry komputerowej?

Rozwiązań prowadzący do stworzenia spolszczenia jest kilka, a zdecydowanie najpopularniejszym jest modyfikacja plików tekstowych. Polega to na jego edycji w notatniku. Można to zrobić samodzielnie, znając język angielski, poprosić kogoś, aby nam w tym pomógł lub też skorzystać z internetowego translatora. Warto mieć na uwadze, że przy tej i innych metodach powinniśmy zachować oryginalne plików, które pozwolą na ewentualny powrót do oryginalnych ustawień gry.

Author: grambezpradu.pl