Postaw na języki – postaw na norweski

Minęły czasy, kiedy w nauczaniu dominował język angielski, ewentualnie słyszało się o zapotrzebowaniu na osoby władające językiem niemieckim czy francuskim. Obecnie znajomość języków obcych determinuje szansę na sukces. Język norweski staje się coraz bardziej popularny, niewiele jest jednak ośrodków umożliwiających naukę tego języka.

Nie ma znaczenia, czy planujesz wyjazd do pracy w Norwegii czy ubiegasz się o posadę w firmie współpracującej z norweskim przedsiębiorcą – w obydwu przypadkach nauka języka norweskiego jest nieunikniona. O ile dawniej możliwym było otrzymanie posady w Norwegii tylko i wyłącznie ze znajomością języka angielskiego, tak teraz okazuje się to już niewystarczające. Konkurencja na rynku pracy wymaga sięgania po coraz to bardziej wymagające rozwiązania. Podobnie w Polsce, z klientami z Norwegii najlepiej rozmawiać po norwesku – to zwiększa szanse na sukces.

Kurs języka norweskiego Bydgoszcz oferuje zajęcia od podstaw oraz dla osób o różnym stopniu zaawansowania w nauce języka norweskiego. Wysoko wykwalifikowana kadra dydaktyczna gwarantuje skuteczne lekcje na najwyższym poziomie. Postaw na sukces – postaw na kurs języka norweskiego Bydgoszcz.

 

Author: grambezpradu.pl